Презентація Policy Paper "Оподаткування викидів парникових газів та ринкові фінансові інструменти мобілізації кліматичних фінансів"26 Грудня 2016р.

В рамках зустрічі кліматичних іноваторів "Climate Innovators Meetup" 21.12.2016, ініційованого "Реанімаційним пакетом реформ", відбулася презентація Policy Paper, присвяченого питанням іновацій у сфері кліматичних фінансів "Оподаткування викидів парникових газів та ринкові фінансові інструменти мобілізації кліматичних фінансів".

У підготовці видання взяли участь проф. д-р Р. Шварце, молоді вчені Наукового товариства, Center for Blended Value Studies ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана” (Київ) та Європейського Університету Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина) – Т.А. Бейєр, E. Шульце, К. Станек.
Видання здійснене за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні
Українська та англійська версії видання доступні за посиланням
З повагою,
Наукове Товариство КНЕУ