Конкурсний відбір студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління на навчання у Полтавскому університеті економіки та торгівлі26 Січня 2021р.

Студенти ІІІ курсу денної форми факультету економіки та управління
 спеціальності «Менеджмент»!!!

Вас запрошує Полтавський університет економіки та торгівлі на навчання протягом 8 тижнів

в ІІ семестрі 2020-2021 навчального року з  15.02.2021 по 11.04.2021.

Впродовж навчання потрібно набрати 12 кредитів ECTS, які будуть зараховані в ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

За умовами проекту, студентам оплачується дорога, добові( 150 грн/день) та проживанняв гуртожитку.

Необхідні документи для проходження конкурсного відбору:

1.   Мотиваційний лист (англійською або українською мовою).
  2.   Резюме у форматі Europass зразок (англійською або українською мовою; надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальнінадбання).

Пакет документів необхідно подати до:

3 лютого 2021р. (включно) на пошту ciam@kneu.edu.ua( у темі листа вказати «Конкурсний відбір САМ»)