Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

АПК: ефективне управління 23 Лютого 2021р.

      Факультет економіки та управління КНЕУ та ГО «Українська Аграрна Конфедерація» 23 лютого провели панельну онлайн-дискусію «АПК України: перезавантаження системи управління».
     «Аграрний сектор – основний та потужний двигун економіки, стратегічна галузь, яка впливає на глобальну політику, – наголосив президент ВГО «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко. – Наше завдання – прописати не «епітетами», а чітко, з конкретними цифрами стратегію розвитку АПК на п’ять років, посиливши відповідальність за її виконання».
      В обговорені взяли участь народні депутати, представники виконавчої влади України, науковці, керівники агропромислових компаній, представники громадських професійних об'єднань АПК, провідні експерти.
      Професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки і менеджменту агробізнесу КНЕУ Олександр Єранкін назвав принципи ефективної роботи інституцій в агробізнесі, серед яких: формування конкурентоспроможної команди інституцій, уникнення дублювання, адаптивність до змін в ринковому середовищі.
      Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов порушив питання логістики під час перевезень зерна та сільгосппродуктів залізницею та водними ресурсами.
      Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький акцентував увагу на регіональних громадах, які мають бути надійними партнерами аграріїв та фермерів.