Київський національний економічний університетімені Вадима Гетьмана

У КНЕУ відбулася Конференція трудового колективу24 Грудня 2021р.

21 грудня 2021 року відбулася Конференція трудового колективу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Порядок денний включав низку важливих питань, зокрема Звіт ректора Університету, оновлення Правил внутрішнього розпорядку, затвердження нового складу Вченої ради Університету та багато інших.

Дмитро  Лук’яненко  розповів про підсумки своєї роботи та про результати діяльності КНЕУ, представивши Звіт ректора за 2021 рік, а також окреслив подальші перспективи розвитку установи. КНЕУ увійшов у десятку найпопулярніших і бажаних для студентів ЗВО. В навчальному процесі активно використовуються сучасні програмні продукти. В новому форматі працює Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського, яка стала місцем культурно-креативної локації. Відкрито офіс  студентського самоврядування.  В Університеті діє 100 договорів про співробітництво із зарубіжними партнерами, географія яких значно розширилась. Ректор подякував колективу, який в умовах карантину показав інтелектуальну та електронну готовність та результативність.
Під час  Конференції було затверджено нову редакцію Правил внутрішнього розпорядку Університету, а також  відкритим голосуванням обрано членів трудового колективу до складу Вченої ради Університету.

Наприкінці Конференції ректор поздоровив усіх з прийдешніми святами, побажавши міцного фізичного імунітету, стресостійкості, позитивних імпульсів та соціальної активності: «Долаючи виклики, вмійте знаходити позитив!».