Вітаємо зі святом!23 Квітня 2012р.

За літературним календарем, 23 квітня — Всесвітній день книги та авторського права. Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі у 1995 році, вирішила віддати в цей день данину поваги книгам і авторам, закликаючи всіх, і особливо молодь, знаходити задоволення в читанні й поважати незамінний внесок тих, хто сприяв культурному прогресу людства, і заснувала Всесвітній день книги та авторського права і Премію ЮНЕСКО за пропаганду ідеалів толерантності в дитячій та юнацькій літературі.
Відтоді цей день відзначають в 190 країнах світу, і наша держава не є винятком.
Центр інтелектуальної власності також закликає не забувати про це прекрасне свято, яке, на щастя, не пов’язано ані з революціями, ані з іншими кривавими подіями — це просто ще один світлий день після Пасхи. Ми закликаємо вас якомога більше читати, адже в наш час книг існує безліч, доступ до них вільний; також пропонуємо вам пробувати себе в ролі авторів — пишіть книги або статті. Хочеться, щоб Україна була високоінтелектуальною державою, а книги та автори, котрі їх створюють, — ось найголовніші показники розвитку країни. Тож, читайте, створюйте власні літературні шедеври, а ми радітимемо за вас і разом з вами!