Кейс-чемпіонат від компанії «Делойт»24 Квітня 2023р.

Запрошуємо студентство та викладацький склад КНЕУ взяти участь у проєкті «TAX YOUR BRAINS. Управління податковими ризиками українського бізнесу» — кейс-чемпіонаті від податково-юридичного відділу компанії «Делойт» в Україні.

Під час вирішення кейсу студенти зможуть відчути себе консультантами податкового департаменту «Делойт». Учасникам буде доручено відповідальне завдання: запропонувати рішення щодо структури бізнесу та поділитися думками про те, які зміни в податковому законодавстві можуть допомогти компаніям, які постраждали внаслідок воєнних дій. Протягом кейсу учасники отримають досвід вирішення реальної задачі.

Участь у вирішенні кейсу безкоштовна.

Учасники можуть брати участь самостійно або командою до 5 осіб включно.

Фіналісти зможуть отримати можливість пройти спрощений відбір на позицію молодшого консультанта у податково-юридичний відділ «Делойт». Окрім запрошення на роботу переможців чекають сертифікати, подарунки від компанії, фінал в офісі у Києві та спілкування з експертами.

Офіційна сторінка проєкту та реєстрація учасників за посиланням.

Прийом рішень триває до 21 травня 2023 року.

Просимо Вас підтвердити зацікавленість в участі у кейсі, надіславши зворотний лист на пошту support@casers.org із зазначенням теми «Участь у кейсі «Делойт»_ назва університету». У листі просимо надати контакти відповідальної особи від кафедри для розв'язання організаційних питань.