Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Коцупатрий Михайло Миколайович

Кафедра: Кафедра обліку і оподаткування
Посада: професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 33 роки
Біографія:

Народився 15 листопада 1950 року на Полтавщині. Навчався у Новомиколаївській восьмирічній школі з 1957 по 1965 рік. В 1968 роц закінчив із відзнакою Копичинський технікум бухгалтерського обліку і. був направлений на посаду економіста-фінансиста Червоноармійської птахофабрики (с.Пономаренки Харківської області, Харківського району). З 1969 по 1971 року служив в лавах Радянської Армії. В 1975 році закінчив з відзнакою КІНГ ім. Д.С. Коротченка і був направлений на посаду головного бухгалтера Укрплемоб'єднання Мінсільгоспу України У 1979 року вступив до аспірантури КІНГ ім. Д.С. Коротченка на кафедру економіки і організації сільського господарства. В лютому 1981 року був обраний асистентом кафедри бухобліку в сільському господарстві, на якій пройшов шлях від асистента до завідувача кафедри. В 1984 році захистив кандидатську дисертацію, а в 1989 році одержав наукове звання доцента. В 2000 році був обраний деканом факультету економіки агропромислового комплексу, а в червні 2006 року – завідувачем кафедри. З лютого 2020 р. працює на посаді професора кафедри обліку і оподаткування. 
Сертифікований аудитор з 1994 року, член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, член Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.
Під керівництвом Коцупатрого М.М. підготовлено 13 кандидатів економічних наук.
Відмінник освіти України. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України, заслужений працівник Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. В 1990-1994 роках обирався депутатом Радянської районної ради народних депутатів м. Києва, очолював планово-бюджетну комісію.