Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Макаренко Аліна Вікторівна

Кафедра: Кафедра теорії та історії права
Посада: Доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук
Стаж роботи: 10 років
Біографія:

У 2007 р. закінчила з відзнакою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістра права. Переддипломну практику проходила у Військовому апеляційному суді Центрального регіону. У 2005-2006 р.р. навчалася у Школі права Носамбрійського університету м. Ньюкасл (Великобританія). У 2006 р. закінчила курси підготовки фахівців з митного оформлення товарів при асоціації Митних брокерів України.

У 2007-2010 р.р. навчалась в аспірантурі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю 12.00.04 – «господарське право; господарсько-процесуальне право». Здійснювала наукове дослідження з питань правового регулювання концесійно-договірних відносин. За напрямом дослідження захищено дисертацію, присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук, опублікувано низку статей, також результати дослідження оприлюднені на одинадцяти науково-практичних конференціях, у тому числі шести міжнародних конференціях.

Є членом науково-методичної секції кафедри «теорія  права». Забезпечує викладання дисциплін: теорія права, проблеми теорії держави і права, філософія права, правознавство.

Бере активну участь у громадському житті факультету та університету, була редактором факультетської газети «Правознавець», заступником Голови Центру Художньої творчості юридичного факультету.

Виконувала функції секретаря Вченої ради юридичного факультету (травень 2015 р. - квітень 2017 р.) та юридичного інституту (травень 2017 р. - листопад 2018 р.).