Слово до першокурсників факультету міжнародної економіки і менеджменту

Шановні першокурсники!

Щиро вітаємо Вас з початком Ваших студентських років – найкращого періоду в житті молодої людини. Ми раді також, що Ви обрали один з найкращих факультетів Університету – факультет міжнародної економіки і менеджменту, який забезпечує в Університеті найкращу іноземномовну підготовку студентів, а це Ваша велика майбутня перевага на ринку праці.

Отже, тим з Вас, хто добре володіє англійською мовою, ми пропонуємо протягом чотирьох років навчання в КНЕУ імені Вадима Гетьмана вивчати німецьку мову як основну іноземну мову. Перші два роки Ви вивчатимете німецьку мову загального вжитку і при відповідній старанності досягнете рівня В1 чи й В1 . Наступні два роки будуть присвячені діловій німецькій мові: Ви оволодієте закономірностями спілкування у німецькомовному бізнес-середовищі, навчитесь писати ділові документи, робити презентації та виступати з доповідями, і все це щонайменше на рівні В2. Перед Вами відкриються можливості участі у відборах на семестрове навчання в німецькому Університеті Констанц, тридцятирічному партнерові нашого Університету, на проходження виробничої практики на німецьких фірмах міста Дармштадт, на літнє працевлаштування в готельно-ресторанних підприємствах приморських земель Німеччини, а також можливості отримання стипендій на магістерське навчання від Німецької служби академічних обмінів DAAD.

Англійську мову Ви також не забудете, оскільки  на  третьому-четвертому  курсах  у Вас з’явиться  дисципліна «Друга іноземна мова», в рамках якої Ви зможете вивчати ділову англійську мову.

Таким чином, закінчуючи бакалаврське навчання, Ви рівноцінно володітимете двома іноземними мовами – німецькою та англійською і будете мати широкі можливості для успішної професійної кар’єри у сфері міжнародних економічних зв’язків.

Уже сотні студентів факультету скористалися цією пропозицією, і ми отримуємо від них лише схвальні відгуки та слова подяки.

Отримати додаткову інформацію та записатись на чотирьохрічний курс вивчення німецької мови як основної іноземної можна на кафедрі німецької мови, яка знаходиться у головному навчальному корпусі Університету у кабінеті 506. Ви можете також писати нам на E-mail-адресу  kn@kneu.edu.ua .

Ваша позитивна реакція на цю пропозицію – це ефективне використання навчального часу та шлях у Ваше успішне професійне майбутнє!

Остання редакція: 04.08.21