Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Свідерська Інна Миколаївна

Кафедра: Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу
Посада: Доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 15 років
Біографія:

Автор більше 70 наукових та навчально-методичних праць з питань управління фінансами у сфері бізнесу та фінансового посередництва. Кандидатську  дисертацію на тему «Аграрна політика при вступі України до Світової організації торгівлі» захистила у 2004р. у КНЕУ.Співавтор  навчального посібника та практикума  з дисципліни  Фінансовий менеджмент.  Досвід роботи у аудиторській  компанії, в управлінні фінансами підприємств.

2017 р. - пройшла підвищення кваліфікації за програмою тренінг-курсів  "Європейські бізнес-практики КСВ"  спільний проект КНЕУ, JeanMonnetFundта Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних  засобів та культури.

2019 р. Інститут підвищення кваліфікації ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» за програмою: «ІТ платформа освітньої діяльності викладача»,  (Свідоцтво №068916 від 29 березня 2019 р).

2019 р. Інститут підвищення кваліфікації ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана»  за програмою: «Дистанційні технології в освітньому просторі університету»,  (Свідоцтво №069011 від 12 квітня 2019 р).

Дисципліни, які викладала у різні часи, які викладає зараз:

- Фінанси підприємств,

- Фінансовий менеджмент,

- Фінансове посередництво.