Методологія та організація наукових досліджень в обліку, аудиті та опадаткуванні

Розробники:
Ловінська Людмила Геннадіївна, доктор економічних наук, завідувач кафедри податкового
менеджменту та фінансового моніторингу, професор
e-mail: lovinska.liudmyla@kneu.edu.ua
Ларікова Тетяна Віталіївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри податкового
менеджменту та фінансового моніторингу, доцент
e-mail: larikova.tatiana@kneu.edu.ua

Методичні матеріали 2023 з вичення навчальної дисципліни "Методологія та організація наукових досліджень в обліку, аудиті та оподаткуванні" (обовʼязкова) другого (магістерського) рівня освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітньої програми «Облік і аудит в державному секторі».

Робоча програма 2023 з вичення навчальної дисципліни "Методологія та організація наукових досліджень в обліку, аудиті та оподаткуванні(обовʼязковадругого (магістерського) рівня освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітньої програми «Облік і аудит в державному секторі».

Остання редакція: 02.04.24