Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ставицька Світлана Олексіївна

Кафедра:Кафедра педагогіки та психології
Посада:професор кафедри педагогіки та психології
Вчене звання:професор
Науковий ступінь:доктор психологічних наук
Стаж роботи:33 роки
Біографія:

 Ставицька Світлана Олексіївна – доктор психологічних наук  (2013 рік), професор (2014 рік), професор  кафедри  педагогіки та психології (2021 рік)   факультету управління персоналом, соціології та психології; Відмінник Освіти України (2006 р.). Заслужений працівник освіти України (2015 р.)

          У 1980 році з відзнакою закінчила Переяслав-Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вчитель початкових класів», а у 1989 році - Київський державний педагогічний інститут імені О. М. Горького, педагогічний факультет, за спеціальністю педагогіка і психологія (шкільна), кваліфікація «Викладач-дослідник з педагогіки і психології» та почала працювати викладачем кафедри психології. У 1999 р. захистила кандидатську дисертацію «Психолого-педагогічні умови подолання особистісної тривожності у дітей молодшого шкільного віку», а в 2013 році докторську дисертацію «Ґенеза духовної самосвідомості юнацтва». У 2002 році отримала звання доцента, а в 2014 році звання професора. 

       Має більше 150 наукових праць, серед них, написані у співавторстві підручники, навчальні та навчально-методичні посібники, статті у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях (Польща, Литва, Латвія, Білорусія). 

За пліднуосвітню,  наукову і громадську роботу нагороджена Грамотою АПНУкраїни, медаллю Г.С.Костюка за наукові досягнення у галузі психолого-педагогічних наук, почесними грамотами Федерації професійних спілок України, ЦК профспілки працівників освіти і науки України та Ради профспілки працівників освіти і науки м. Києва, Подякою Київського міського головита ін.

З 2021 р. – професор кафедри педагогіки та психології  факультету менеджменту управління, соціології та психології  КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Викладає навчальні дисципліни:«Соціальна психологія»,  «Практикум з загальної психології: основні методи дослідження, пізнавальна та афективно-мотиваційна сфера особистості», «Політична психологія», «Психологія соціальної взаємодії», «Психологія сім"ї» та ін.