Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Воркшоп «Ефективність vs результативність: інструменти розвитку, управління та мотивації співробітників компанії» в рамках HR-UNIVERSITY KNEU (16 березня 2023 року)

16 березня 2023 року відбувся воркшоп в рамках HR-UNIVERSITY KNEU (модератор Ільєнко А.В.), організований викладачами кафедри соціоекономіки та управління персоналом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана .
Запрошеним спікером була Стеценко Тала, керівник підрозділу організаційного розвитку, ПРАТ «МХП» з тематикою «Ефективність vs результативність: інструменти розвитку, управління та мотивації співробітників компанії».
В заході взяли участь здобувачі освітніх програм «Менеджмент соціальної сфери» (УС-301, тренінг-курс «Організація праці в соціальній сфері», старший викладач Ільєнко А.В.), «Менеджмент персоналу» (УМ-201, УМ-202, тренінг-курс «Велл-бінг менеджмент», к.е.н., доцент Василик А.В.), «Економічна кібернетика» (ІЕ-302, дисципліна «Мотиваційний менеджмент», викладач к.е.н., доцент Поплавська О.В. ), «Фінансовий моніторинг та податковий менеджмент» ( ОПФ -501, дисципліна «Соціальна відповідальність», викладач к.е.н., доцент Леонтенко О.М.), а також викладачі кафедри соціоекономіки та управління персоналом к.е.н., доцент Шандар А.М., к.е.н., доцент Вонберг Т.В.
Тала Стеценко поділилася моделлю системи управління ефективності компанії на прикладі ПРАТ «МХП». Побудова успішного бізнесу залежить від багатьох чинників, в тому числі якості добору персоналу, ефективних комунікацій, побудованих в організації, розуміння співробітниками стратегії та політики компанії тощо. В умовах нестабільної економіки будь-яка компанія має пристосовуватися до змін шляхом побудови універсальної системи управління ефективності компанії та моніторингу її показників.
Спікером було запропоновано кейс аналізу на прикладі досягнутих показників результативності та ефективності роботи керівників структурних підрозділів. Тала Стеценко показала на прикладі практичних ситуацій, як виявлені диспропорції в комунікаціях впливають на економічну та соціальну ефективність, знижуючи залученість персоналу.
Запровадження моделі ARCERI в компанії дозволяє кожному члену команди розуміти свою роль та ступінь відповідальності при виконанні проєктів. Аудит системи управління ефективності компанії та побудова моделі ARCERI дозволяє вчасно виявляти проблеми в організації, пов’язані з розподілом завдань, ступенем відповідальності осіб, рівнем влади.
Ефективні комунікації сприяють розвитку та підтримці позитивної корпоративної культури між співробітниками й успішного HR- бренду роботодавця.
Щиро дякуємо ПРАТ «МХП» за співпрацю з кафедрою соціоекономіки та управління персоналом та Талі Стеценко за участь в HR-university KNEU з презентацією інтерактивних кейсів та імпліментацію сучасних теорій в практику.
#HR-УНІВЕРСИТЕТ КНЕУ
 
 
 
 
 
 
 
 
Остання редакція: 11.04.23