Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Воркшоп «СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ, WELL-BEING В УМОВАХ ЗМІН» в рамках HR-UNIVERSITY KNEU (30 березня 2023 року)

30 березня 2023 року відбувся захід в рамках HR-university KNEU (модератор Ільєнко А.В.), організований кафедрою соціоекономіки та управління персоналом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Спікером заходу цього разу стала Ольга Курочка, Head, People and Culture, Career Consultant, SD Solutions з тематикою зустрічі: «СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ, WELL-BEING В УМОВАХ ЗМІН».
В заході взяли участь здобувачі освітніх програм «Менеджмент соціальної сфери» (УС-301, тренінг-курс «Організація праці в соціальній сфері», старший викладач Ільєнко А.В.), «Менеджмент персоналу» (УМ- 201, УМ-202, тренінг-курс «Велл-бінг менеджмент», к.е.н., доцент Василик А.В.), «Економічна кібернетика» (ІЕ-302, дисципліна «Мотиваційний менеджмент», викладач к.е.н., доцент Поплавська О.М. ), а також викладачі кафедри соціоекономіки та управління персоналом к.е.н., доцент Шандар А.М., к.е.н., доцент Вонберг Т.В.
ІТ- сфера є одним із конкурентних видів економічної діяльності в Україні. В умовах воєнних дій важливо підтримати персонал психологічно, надати матеріальну та інформаційну підтримку, тому дуже важливими є розробка програм велл-бінг та соціальних проєктів психологічної підтримки. Керівник HR підрозділу і його команда має забезпечувати комунікацію між всіма членами команд різних проєктів, що знаходяться в різних умовах: на релокейті з більшістю офісу; які залишився в Україні або переїхали, як біженці до інших країнах світу. Складні умови війни поставили нові виклики перед HRM: стратегічні та тактичні. Щоб зберегти персонал та не втратити клієнтів, керівник служби персоналу має змінювати умови програм велл-бінгу, а саме: вирішувати проблеми релокації та крос-культурної інтеграції української компанії й додатково найнятого персоналу, що є громадянами країни, куди переміщено бізнес; утримувати зарплатний рівень й оптимізувати компенсаційний пакет; надавати можливості розвитку для персоналу компанії; здійснювати злагоджену операційну та комунікаційну роботу в умовах війни й дистанційної зайнятості; вирішувати питання технічного, інформативного, матеріального забезпечення персоналу, що залишився в Україні в умовах воєнного стану; здійснювати розробку програм підтримки та розвитку внутрішньої психологічної безпеки членів команди; забезпечувати розвиток позитивного HR- branding в умовах невизначеності; створювати, розвивати та підтримувати волонтерські проєкти для співробітників тощо.
Спікер поділилася проблемами створення та підтримки соціальних проєктів в умовах воєнного стану. В результаті живої дискусії студенти та викладачі дізналися про основні проблеми на ринку ІТ, у тому числі про можливості працевлаштування, розвитку в компанії та специфіку працевлаштування. Присутні мали чудову нагоду дізнатися про сучасні технології й специфіку створення велл-бінг програм та соціальних проєктів для співробітників.
Щиро дякуємо, спікеру за цікаву зустріч та новий сучасний досвід в застосуванні нових технологій в HRM.
#менеджмент_персоналу
#менеджмент_соціальної_сфери
#кнеу
#kneu
#HR
#social_management
#HR
#HRM
#HR_UNIVERSITY_KNEU
#HR_УНІВЕРСИТЕТ_КНЕУ

 

 

 

 

 

Остання редакція: 11.04.23