Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Меморандум про співпрацю з MOORE STEPHENS13 Жовтня 2021р.

12 жовтня 2021 року між КНЕУ ім. Вадима Гетьмана й аудиторською фірмою «МООР СТІВЕНС» було підписано Меморандум про співпрацю.

На зустрічі були присутні представники аудиторської компанії - управляючий партнер Яковлев Олександр, HR менеджер Анна Пінчук та менеджер з аудиту Яковлев Олексій, які розповіли про особливості роботи компанії в Україні та означили перспективи спільних проектів з нашим Університетом.

Підписання меморандуму відбулося за участі ректора КНЕУ  Дмитра Лук‘яненка, декана факультету обліку та податкового менеджменту Миколи Бондара  та завідувача кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу  Марії Шигун.

Учасники зазначили, що така співпраця надасть можливість студентам значно розширити свій рівень освіти, а практичні навички, здобуті на базі міжнародної аудиторської компанії, дадуть вагомі знання у сфері бухгалтерського аутсорсингу, аудиту, бізнес-консалтингу.

Меморандум відкриває нові можливості у побудові взаємовідносини на основі чесного партнерства та поваги до інтересів сторін, підтримці постійних контактів з бізнесом та забезпечення ефективної  співпраці сторін.