Відбувся Круглий стіл «Внутрішня міграція в Україні: чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського єднання»09 Лютого 2017р.

8 лютого 2017 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся Круглий стіл «Внутрішня міграція в Україні: чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського єднання» за участю кафедри управління персоналом та економіки праці, кафедри соціології, кафедри політології та національної безпеки університету, представників Інституту економіки промисловості НАН України, ряду інших установ та організацій.

Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д. е. н., професор А. М. Колот. Тематика доповідей стосувалася таких важливих питань, як можливості консолідації українського суспільства в контексті подій на Сході України, використання потенціалу внутрішньо переміщених осіб України як ресурсу розвитку територіальних громад, досвід стабілізації громад із значною часткою ВПО на постконфліктній території Донбасу, підприємницька активність внутрішньо переміщених осіб, довгострокові завдання щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

Під час роботи Круглого столу відбулася презентація колективної монографії «Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху», зміст якої було представлено у виступах О. Ф. Новікової (керівник авторського колективу), В. П. Антонюк, Л. Л. Шамілевої, В. І. Ляшенко, О. В. Панькової.

В обговорені  монографії та проблем, що пов’язані з внутрішньою міграцією в Україні, прийняли участь викладачі, науковці,представники громадських організацій.