• 31 Грудня 2018

Вітаємо з Новим роком!

Щиро вітаємо з Новим роком! Бажаємо щастя та здоров'я, миру та злагоди!
  • 21 Грудня 2018

Урочисте вручення дипломів випускникам

21 грудня 2018 р. в Інституті бізнес-освіти КНЕУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрів випускникам спеціальності "Правознавство" Вітаємо наших випускників з отриманням довгоочікуваних дипломів!
  • 12 Грудня 2018

Старт програми МБА в сфері охорони здоров`я

Українські медики тепер зможуть отримати освіту за програмою «Бізнес-адміністрування (МБА) у сфері охорони здоров’я» в Інституті бізнес-освіти КНЕУ. Програма спрямована на підготовку нового покоління управлінських кадрів для сфери охорони здоров’я, здатних впроваджувати успішні реформи у медицині, запроваджувати інноваційний менеджмент та маркетинг у медичній сфері, оцінювати медичні технології, професійно та творчо зростати. "Я вважаю, що саме такими навичками має володіти сучасний керівник медичного закладу. І саме цього вимагає сьогодення в рамках реформи медицини!" - зазначив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА, вітаючи наших першокурсників з початком навчання.
  • 02 Грудня 2018

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги вступників на програму "МБА у сфері охорони здоров'я"! Угода (договір-контракт щодо оплати за навчання) укладається після наказу про зарахування до Інституту бізнес-освіти ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» в період з 04.12.18р., по 11.12.18р. за адресою: пр. Перемоги 54/а (ст. метро «Шулявська»), гуртожиток №5, к. № 3  тел. 456-72-22. При собі обов’язково мати паспорт, ксерокопію паспорта (стор.1,2,11), ксерокопію ідентифікаційного коду. Початок занять - 12.12.2018 (перша настановна сесія).
  • 01 Грудня 2018

Урочисте вручення дипломів випускникам-2018

1 грудня в Інституті бізнес-освіти КНЕУ відбулося урочисте вручення магістерських дипломів випускникам 2018 року. Щиро вітаємо наших випускників, викладачів, навчально-методичний персонал з цим святом! Бажаємо подальших успіхів і наснаги!
  • 13 Листопада 2018

Відкрито набір на нову програму

Відкрито набір на НОВУ ПРОГРАМУ  «Бізнес-адміністрування» (МБА) у сфері охорони здоров'я  Прийом документів - до 28 листопада 2018 р. (до 14-00) У відповідь на потреби Міністерства охорони здоров'я України і численні запити державних та приватних медичних установ, у зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я в Україні та запровадженням нової моделі її управління, Інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадим Гетьмана вперше, терміново, до 28 листопада 2018 року оголошує набір на програму "Бізнес-адміністрування (МБА) у сфері охорони здоров`я" заочної форми навчання.
  • 10 Листопада 2018

Нове електронне видання

Шановні автори! Повідомляємо, що за результатами Першої науково-практичної інтернет-конференції «СУСПІЛЬСТВО В ХХІ СТОЛІТТІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» підготовлено електронне видання матеріалів конференції.
  • 01 Листопада 2018

Відкритий практичний семінар

6 листопада 2018 року в рамках проекту ІБО "Практики від професіоналів" відбувся відкритий практичний-семінар зарубіжного експерта Марті Годфрі (США) на тему: «LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE».
  • 04 Жовтня 2018

Науково-практична інтернет-конференція

4 жовтня відбулася науково-практична інтернет-конференція "Суспільство в ХХІ столітті: проблеми та перспективи розвитку", участь в якій взяли магістранти, аспіранти, молоді вчені, науковці. Оприлюднені тези учасників конференції отримали широке обговорення на порталі інтернет-конференції.
  • 17 Вересня 2018

Продовжується прийом на навчання

Продовжується прийом на навчання до Інституту бізнес-освіти КНЕУ для здобуття ступенів "бакалавр" та "магістр" . Прийом заяв та документів триватиме до 24.09.2018 (13-00). Запрошуємо вступників на консультації 26.09.2018 (9-00) та на вступні випробування 27.09.2018 (9-00).
перша :: 1 2 3 :: Остання