Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

До уваги вступників у МАГІСТРАТУРУ КНЕУ!

 

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ для вступників до магістратури!

 

З 8 травня 2023 року до 18:00 31 травня 2023 року у КНЕУ імені Вадима Гетьмана буде проводитися дистанційна реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). 

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.03.2023 № 276 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.03.2023 за № 519/39575, для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК-6 та НРК-7 зараховуються бали:

І. Для вступу на освітні програми спеціальностей 051 «Економіка», 053 «Психологія», 054 «Соціологія», 071 «Облік і оподаткування, 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво та торгівля», 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 292 «Міжнародні економічні відносини» єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2023 року та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) 2023 року;

ІІ. Для вступу на освітні програми спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки», 124 «Системний аналіз», 232 «Соціальне забезпечення», 242 «Туризм і рекреація» єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2023 року та фахового іспиту.

Таким чином, для вступу на всі освітні програми КНЕУ імені Вадима Гетьмана обов’язково необхідно скласти ЄВІ.

Перелік предметних тестів ЄФВВ, які необхідно скласти, наступний:

  • «Економіка та міжнародна економіка» для вступу на освітні програми спеціальностей 051 «Економіка», 292 «Міжнародні економічні відносини»; 
  • «Психологія та соціологія» для вступу на освітні програми спеціальностей 053 «Психологія» і 054 «Соціологія»;
  • «Облік і фінанси» для вступу на освітні програми спеціальностей 071 «Облік і аудит» і 072 «Фінанси, банківська справа, страхування»; 
  • «Управління та адміністрування» для вступу на освітні програми спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» і 076 «Підприємництво, торгівля». 
  • «Право та міжнародне право» для вступу на освітні програми спеціальностей 081 «Право», 293 «Міжнародне право». 

Для вступу на освітні програми спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» необхідно скласти один з предметних тестів на вибір вступника. ВСТУПНИК МОЖЕ СКЛАСТИ НЕ БІЛЬШЕ 2 ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ ЄФВВ


Пропонується наступний АЛГОРИТМ РЕЄСТРАЦІЇ:

 

КРОК 1. Підготувати скановані копії наступних документів:

 - заповнена заява-анкета (форма за посиланням) з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка; 

- документ, що посвідчує особу (ІD-картка з двох сторін);

- облікова картка платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера;

- документ про здобутий ступінь вищої освіти (лише для осіб, які завершили навчання у минулі роки); 

- одне фото вступника формату як для документів (файл розміром
 до 1 Мб).

Заповнюючи заяву-анкету зверніть увагу на місцезнаходження пунктів тестування та вкажіть населений пункт (перелік за посиланням), у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ. Також вкажіть назву(-и) єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

 

Кількість місць у центрах тестування за кордоном є обмеженою. У разі вичерпання місць у певному місті (перелік за посиланням) воно стане недоступним для вибору. Тож радимо не зволікати з реєстрацією.

КРОК 2. Для здійснення реєстрації необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії vstup2023@kneu.edu.ua підготовлені скановані копії (фотокопії) документів 

У темі листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові вступника. 

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

КРОК 3. Приймальна комісія університету здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка. Копія екзаменаційного листка та реєстраційної картки відправляється вступнику на електронну адресу. Вступник має перевірити інформацію, зазначену у надісланих документах. В разі виявлення помилок потрібно звернутися до приймальної комісії університету. 

КРОК 4. Отримати оригінал екзаменаційного листка можна у приймальній комісії університету (просп. Берестейський (Перемоги), 54/1) або у вказаному у заяві-анкеті відділенні «Нової пошти» чи «Укрпошти». 

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти створюється «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. 

 

Контакти для персональних консультацій для вступників до магістратури КНЕУ – за посиланням
Інформуємо про те, що Університет надає можливість БЕЗКОШТОВНО пройти консультації та тренінги з підготовки до Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) у розрізі спеціальностей.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XiY9Mbm43fzi9izM7

Запрошуємо Вас до КНЕУ!

Остання редакція: 10.05.23