Нові партнери, нові горизонти: Університет м. Кан, Нормандія02 Вересня 2019р.

Нові партнери, нові горизонти. Частина 1. Університет м. Кан (Caen), Нормандія

Французько-український інститут менеджменту упродовж більше ніж десяти років залучає французькі університети до співпраці та продовжує активно розширювати мережу своїх партнерів. У травні цього року під час продуктивного візиту директора ФУІМ, профессора Решетнікової Ірини Леонідівни, до Університету м. Кан було досягнуто домовленості про всебічне співробітництво наших двох університетів, що сприяло підготовці до підписання партнерського договору. І ось,16 липня, Рамкова угода про міжнародне академічне співробітництво була підписанаі одразу вступила в дію.

Університет м. Кан є одним з найбільших університетів в Нормандському регіоні. Університет має 5 філій, а також 511 договорів міжнародних обмінів. В Університеті м. Кан навчаються близько 29000 студентів, налічується 2728 професорів та співробітників, 22 бібліотеки, 46 дослідницьких груп.

Новий університет-партнер розширює можливості для студентів та професорів, відкриваючи доступ до нових форматів навчання та стажування, а також мотивуючи до вивчення французької мови.