Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Mars08 Липня 2019р.

Mars, Incorporated – родинна компанія, виробник Snickers, M&M`s, Twix, Orbit та багатьох інших з дитинства улюблених брендів.

 

 

Працівники компанії діляться історіями свого зростання в Mars від перших студентських ролей до керівних позицій.

 

 

«Зовсім юна, одразу по закінченню університету, я здійснила свою першу дорослу мрію – потрапила в найкращу для себе компанію Mars. Розпочинала зі стартової позиції супервайзера у відділі Продажу. Чи то військова кар’єра батька, чи то внутрішня мобільність та динамічність,  допомогли мені з легкістю переїжджати з міста в місто, просуваючись по кар’єрних сходинках у різних департаментах відділу Продажу в компанії Mars.

 

 

Черпаю енергію та натхнення в роботі з людьми, в команді, коли формуємо спільну мету і просуваємося вперед до неї. Тому моя внутрішня ціль з першого дня роботи в компанії була стати керівником. А для того, щоб бути професіоналом та експертом і в управлінні командою, я на півтора року зійшла з дистанції у відділі Продажу та отримала досвід у відділі HR (у нас в Mars цей відділ називається People & Organization) в ролі Бізнес Партнера.  Ще один мій особистий мотиватор – це постійний розвиток. Вже 4 роки я керівник, попри те не зупиняюсь у розвитку і кар’єрі, в чому мені дуже допомагає компанія. Маю можливість розвиватися та отримувати нові знання як в управлінні людьми,  так і у функціональних сферах».

 

 

Зростайте разом з компанією Mars! 

 

 

???? Надсилайте своє резюме на mars.hr@effem.com

 

 

???? Або шукайте вакансії за посиланням: http://bit.do/eVrqd