Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Найкращий час29 Липня 2020р.

«Ніхто не міг би передбачити вплив пандемії COVID-19???? у світі на ринок праці 2020 року. Незалежно від того, чи були ви звільнені або готові прийняти новий професійний виклик, не лякайтеся ідеї почати пошуки роботи, особливо в сучасних умовах»

????Криза породжує можливості
Пандемія дала всім нам шанс переглянути наші цінності і пріоритети.
Ви виявили, що ваша робота просто більше не має сенсу? Ви хочете, щоб ваше життя повернулося до того стану, у якому було до пандемії? Якщо так, це може бути ознакою того, що прийшов час замислитися про те, що вас задовольнить.
Вас нещодавно звільнили? Може виявитися, що це тільки на краще.
Використовуйте паузу в роботі, щоб зрозуміти, де ви хочете працювати, а також тип ролі й посаду, які ви шукаєте.

????‍????Дистанційна робота забезпечує гнучкість
Пошуки роботи значно спрощуються, коли ви робите це з дому. Дистанційна робота забезпечує велику гнучкість, тому, якщо ви працюєте в мережі або вирушаєте на онлайн-співбесіду, вам не потрібно турбуватися про те, що ви не знайдете потрібну адресу або не встигнете, потрапивши до затору. Поточна ситуація дозволяє вам бути більш підготовленими й розслабленими під час інтерв’ю.

????‍????Роботодавці стають більш активними в підборі персоналу
За даними міжнародного сайту з працевлаштування CareerBuilder, зараз роботодавці нарощують зусилля по підбору персоналу. Незалежно від того, чи є у них велика кількість відкритих вакансій для негайного заповнення, вони працюють над створенням власних баз кандидатів і займаються пошуком талантів. Вони роблять це для того, щоб бути готовими запропонувати роботу найкращим кандидатам відразу після того, як з’явиться вакансія.