Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Як повернутися в колию30 Липня 2020р.

Як зібратися з силами і повернутися в робочу колію, якщо кілька місяців розслаблено працювали з дому, а потім розслабилися ще більше на курорті.

????Геть шкідливі звички
За час самоізоляції багато з нас дозволили собі розслабитися — довше спати, вживати більше нездорової (але такою смачною) їжі, допізна дивитися серіали тощо. А потім ще й відпустка, що тільки збільшила недисциплінованість організму, але тягнути далі — нікуди, настав час сказати «Стоп».

????Відновіть зв’язок з колегами
Звичайно ж, за той час, поки ви були розділені й спілкувалися тільки онлайн, взаєморозуміння і відчуття плеча товариша ослабло. Нехай ще не всі ваші колеги готові повернутися на робоче місце, це не привід відмовлятися хоча б від мінімального тімбілдінгу. Запросіть колег на цікаву екскурсію містом, на пікнік у парку, вечірній чай (або не чай) в кав’ярні.

????‍♂Знайдіть нове хобі або поверніться до старого
Полишили всі активні захоплення під час самоізоляції? Нагадайте собі, що рух — це життя, навіть якщо це рух на курси живопису й назад. Головне — не засиджуватися вдома.
Відмінний варіант — спорт. Це і пробудження організму від горезвісної «карантинної сплячки», і краса, і поліпшення психологічного стану.

????Підбийте підсумки, похваліть себе
Як би сильно ви не розслабилися на самоізоляції та у відпустці, заперечувати досягнення, які сталися в цей час не варто. Спробуйте згадати й переосмислити все, чим ви займалися на самоізоляції. Можна навіть скласти для себе невеликий звіт, хоча б перерахувати всі ті проєкти, які ви завершили або почали за ці кілька місяців. А ще можна написати, що ви хотіли б зробити в майбутньому.