Сім способів подолання стресу06 Липня 2020р.

Сім способів подолання стресу

Зручний графік. Це стосується тих, хто працює як в офісі, так і вдома. Трудові обов'язки виконуйте не більше 8 годин на день, робіть перерву. Розподіліть завдання так, щоб вихідні були вільні. Навіть в умовах кризи не варто відмовлятися від відпустки. Відпочинок необхідний для того, щоб зарядитися новими силами з ціллю вирішення важливих питань.

Впевненість у собі. Не варто піддаватися розпачу. Ви повинні вірити в те, що у вас вийде пережити кризу. В такі моменти багатьом вдається досягти висот, оскільки вони не бояться труднощів, а беруться за нові перспективні проекти. Це не завжди легко, проте дозволяє повірити в свої можливості.

Хобі — спосіб позбутися сумних думок. Почніть творити: в'язати, вишивати, різати по дереву, випалювати, збирати об'єкти, будь то кораблі, літаки. Цим можна займатися з дітьми, що дасть можливість провести час разом за цікавим заняттям. До того ж готовий виріб сприймається як успіх, якого ви змогли добитися. Це підвищує самооцінку і знімає психологічну напругу.

Спробуйте медитувати. Занурення в себе дає можливість визначити, чого ви насправді хочете. Це допомагає активізації, оскільки знову з'являються цілі, яких потрібно досягати, незважаючи на тимчасові труднощі. Під час медитації відбувається розрив із зовнішнім світом. Відсутність залежності від економічних чинників (соціальних катаклізмів) вселяє оптимізм і віру в світле майбутнє.

Повноцінний сон. Спати потрібно не менше 7 годин на добу. Встановлений режим дозволяє жити у власному ритмі. Це дає можливість робити все вчасно. Під час сну потрібно розслаблятися, тому за 2 години до відпочинку не дозволяйте собі переглядати новини або читати газети. Це призведе до емоційної напруги і позбавить повноцінного сну.

Концентруйтеся на позитивних подіях. У період кризи не можна зациклюватися на проблемах. В житті було багато хорошого до настання переломного моменту. Свята, дні народження ніхто не відміняв. Відзначати їх доведеться по-іншому, але в цьому немає нічого страшного. Це можливість побути в колі сім'ї і оцінити тепло домашнього затишку.

Віра в майбутнє. Ви повинні пам'ятати, що все проходить. Настане кінець і кризи. Можливо, наше життя зміниться, в ньому не буде місця суєті, але це на краще.