Добірка фільмів07 Травня 2021р.

#можливості_перспектива

Добірка кращих фільмів

:movie_camera:Як сміливо зробити крок у доросле життя, знайти себе, подолати боязкість і зустріти свою першу любов? На всі ці життєві запитання дадуть кілька кращих фільми для підлітків.
1⃣Агенти А. Н.До.Л.
Агент ЦРУ і перспективний співробітник КДБ знову виходять на стежку війну і грають сталевими м’язами. Ворожнеча двох хлопців з різних світів переростає в серйозне протистояння.
Але… життя вносить свої корективи, і заклятим суперникам доведеться об’єднати свої сили в процесі порятунку світу від неминучої катастрофи. Як звичайно, якісь темні особи зі сходу винайшли смертоносну зброю, і хлопцям належить проявити свої найкращі якості, щоб знешкодити бомбу і…вирубати напарника!
2⃣Заплати іншому
Учень 7 класу Тревор Маккінні живе в звичайному містечку з вічно зайнятою на роботі матір’ю. Його життя докорінно змінюється, коли в школу приходить новий учитель. Він дає хлопцям незвичайне завдання – спробувати змінити світ на краще! Тревору приходить в голову геніальна ідея запустити ланцюжок добра.
Він вирішує допомогти трьом людям і просить, щоб вони зробили те ж саме. Перше добру справу Тревора – допомога безхатьку-наркоману, друге – влаштувати особисте життя мами і третє – захистити однокласника від кривдників. А що у хлопця вийде, і чим все це закінчиться, глядачі дізнаються з захоплюючого перегляду!
3⃣ Перед класом
Історія Бреда Коена і трагічна і повчальна для підлітків. Він з раннього віку страждає синдромом Туаретта і стикається з серйозними проблемами в школі. Хлопець переживає, але вчителі та однокласники люблять нестандартного підлітка і дають йому сили для пошуку свого місця в житті.
Проходить багато років, Бред отримує педагогічна освіта і всерйоз вирішує стати вчителем. Директора не хочуть брати незвичайного спеціаліста на роботу, але Бред Коен не здається і йде до своєї мети, незважаючи на серйозні труднощі.
4⃣Сінг Стріт
У середині 80-х років минулого століття в світі процвітала поп-музика. Кожен другий підліток мріяв стати музикантом і створити свою групу, а у головного героя таке бажання виникло абсолютно спонтанно. Конора відправили в безкоштовну Школу Християнських Братів і зовсім вибили грунт з-під ніг.
Але катастрофа обертається абсолютним щастям, коли хлопець зустрічає дівчину своєї мрії. І заради своєї королеви він починає співати, об’єднуючи в музичну групу справжні молоді таланти.
5⃣Час перших
У 60-х роках 20 століття дві наддержави СРСР та США люто боролися за першість у безмежному космічному просторі. Радянські космонавти брали впевнену перемогу в гонці, але щодня ціною життя їм доводилося доводити свою профпридатність.
Дві реальні особистості – військовий льотчик Павло Бєляєв і його недосвідчений напарник Олексій Леонов відправляються в черговий політ. Їм належить вийти у відкритий космос, але зі слабкою підготовкою цей експеримент може виявитися фатальним.