Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Зірка фехтування навчається в КНЕУ!21 Липня 2021р.

Оля Сопіт - юна зірка фехтування на рапірах та майбутня олімпійська надія України!
КНЕУ - це середовище талантів! В стінах університету навчається багато розумних, креативних і успішних людей, але є особливі студенти, які, окрім навчання, ще й професійно займаються спортом.
Знайомтесь! Ольга Сопіт - майстер спорту міжнародного класу та студентка 2 курсу факультету маркетингу КНЕУ.
Нещодавно дівчина завітала до Університету, щоб похвалитися своїми успіхами. Нагадаємо, що навесні Оля у складі української команди вперше в історії виграли командну нагороду на юніорському чемпіонаті світу з фехтування на рапірі!
Ректор Дмитро Лук'яненко особисто привітав спортсменку з її досягненнями та висловив сподівання, що саме за неї буде вболівати КНЕУ на наступній Олімпіаді.

 

Оля народилася і зростала у сім'ї професійних спортсменів, тому спорт був обов'язковим елементом її дитинства. Спочатку було фігурне катання, плавання, а потім дівчина та її сестра знайшли себе у фехтуванні.
Під час школи гарно навчалася, тренувалася 6 днів на тиждень і навіть проводила по 34 змагання за сезон. Часто фехтують із сестрою.
За словами Олі спорт надзвичайно організовує людину, але дуже важливо докладати зусиль, концентруватися на головному і знайти баланс між усіма сферами життя.

Власне тому спортсменка вступила на факультет маркетингу КНЕУ, щоб здобути гармонію між спортом, життям, і креативом та надалі продовжити родинну династію в рекламному бізнесі.
Серед найближчих планів на майбутнє - дорослий Чемпіонат світу, а головна мета - Олімпіада в Парижі!
Бажаємо Ользі здійснити свої мрії та завоювати всі бажані нагороди!