Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Оголошується набір на курси китайської мови!!!30 Квітня 2017р.

В кінці березня 2015 року успішно стартували курси вивчення китайської мови в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», які дозволили слухачам опанувати основи китайської мови для повсякденного спілкування.

Тому, якщо Ви збираєтеся їхати до Китаю навчатися, подорожувати або займатися бізнесом – ми допоможемо вам в короткі строки, всього за місяць інтенсивних занять, опанувати основні слова та вирази, що значно спростять взаєморозуміння з китайськими друзями та колегами.

Якщо вас цікавить Далекий Схід – китайська мова зможе стати для вас шляхом до пізнання його загадкової культури та стародавньої філософії. Китайська мова – найбільш розповсюджена за кількістю носіїв, офіційна мова ООН та державна мова країни з найбільшим ВВП у світі.

Китайська мова – найдавніша і при тому найперспективніша з нині існуючих.

Курс А1 включає в себе знання з базової граматики та лексики, які дозволять вам спілкуватися на загальні теми та заняття з носіями мови, на яких ви зможете закріпити отримані навички. Крім того, ви дізнаєтеся як користуватися найбільш сучасними засобами вивчення китайської мови.

По закінченню Ви отримаєте сертифікати про знання мови на рівні А1.

Вартість за курс становить 2100 грн./40 академічних годин.

Всі навчальні матеріали надаються безкоштовно. Група - від 5 до 10 слухачів. 

Обов’язкова реєстрація за посиланням до 30 квітня 2017http://goo.gl/forms/IxBg1GhDRv

За додатковою інформацією звертайтеся: 38044 371 62 08, ivo@kneu.edu.ua

Наш досвід: http://kneu.edu.ua/ua/news_main/courses_ch/