Австрійські курси15 Липня 2016р.

У липні 2016 р. КНЕУ приймає мовну літню школу «Австрійські курси», організовані Альпійсько-Адріатичним Університетом (м. Клагенфурт, Автрія) та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

32 студенти з Австрії, Німеччини, Італії та України не лише вивчають німецьку та російську мови, а й плідно проводять вільний час.

14 липня всі учасники літньої школи разом з їх викладачами, куратором проекту проф. Тільманом Ройтером, проректором КНЕУ проф. Віктором Чужиковим та директором Центру міжнародної академічної мобільності Євгенією Коломієць-Людвіг мали можливість познайомитися з пані Герміною Поппеллер, Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні.

Її Високоповажність поінформувала про особливості та виклики дипломатичної місії в Україні. Після офіційної частини була секція запитань та відповідей, а також неформальне спілкування.

Ми висловлюємо нашу щиру вдячність пані Герміні Поппеллер за теплий прийом та гостинність, а також пану Ройтеру за організацію цієї зустрічі.