Конкурсний відбір проєктів наукових робіт молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2023 році16 Листопада 2022р.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.11.2022 № 996 «Про оголошення у 2022 році конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених»,  оголошено конкурсний відбір проєктів наукових робіт молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2023 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Відбір проєктів  для  подальшого проходження наукової і науково-технічної експертизи Конкурсу проводиться в Університеті до 25 листопада. Тематика досліджень затверджена зазначеним Наказом МОН. Керівником проєкту може бути науково-педагогічний (науковий) працівник, який працює (навчається) в Університеті та на момент подання проєкту на Конкурс відповідає таким вимогам: кандидат наук, віком до 35 років включно; доктор наук, віком до 40 років включно.  До основного складу виконавців проєкту можуть входити особи, які є молодими вченими відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність.

Доступ керівникам для введення проєктів в систему МОН надаватиметься з 15 листопада 2022 року за посиланням: https://mon.dntb.gov.ua

За додатковою інформацією про Конкурс та консультаціями звертайтеся до співробітників Науково-дослідного інституту економічного розвитку:

Директор - Каленюк Ірина Сергіївна, тел. 096-750-58-10, Email: kalenuk@ukr.net

Заступник директора - Федун Вікторія Анатоліївна, тел. 067-797-95-88, Email: ndi-fedunka@ukr.net

Запрошуємо творчі колективи молодих вчених долучитися до участі у конкурсі проєктів наукових робіт.

Проект минулого року