Конкурсний відбір проєктів наукових досліджень молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2024 році27 Вересня 2023р.

Шановні колеги!

Повідомляємо про оголошення конкурсного відбору відповідно до наказу МОН від 21 вересня 2023 року №1143 "Про конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених". Перший етап конкурсного відбору проєктів молодих вчених буде проведений в Університеті до 20 жовтня 2023 року. На протязі першого етапу будуть розглянуті експертні висновки конкурсної комісії, затверджені результати першого етапу конкурсного відбору і проведений  відбір поданих на Конкурс проєктів наукових досліджень молодих вчених для подальшого проходження другого етапу конкурсного відбору у МОН України.

Документи:

Наказ МОН 1143 від 21 09 2023 Оголошення

Наказ КНЕУ 490 від 25.09.2023 Конкурс в КНЕУ

Наказ МОН 1104 від 07 09 2023 пріоритетна тематика

Форма проєкту молодіжного конкурсу

Конкурс буде проведено в Модулі конкурсів Національної електронної науково-інформаційної системи. Інструкції будуть опубліковані в розділі "Модуль конкурсів" за посиланням: https://nauka.gov.ua/information/

Інструкції:

Керівники проєктів. Отримання доступу

Керівник проєктів. Інструкція

Учасник проєкту. Отримання доступу та інстуркція

За додатковою інформацією про конкурс та консультаціями звертайтеся до співробітників Науково-дослідного інституту економічного розвитку:

Директор - Каленюк Ірина Сергіївна, тел. 096-750-58-10, Email: kalenuk@ukr.net

Заступник директора - Федун Вікторія, тел. 067-797-95-88, Email: ndi-fedunka@ukr.net

Запрошуємо творчі колективи долучитися до участі у конкурсі проєктів наукових досліджень!