Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт Чернишенка Якова Геннадійовича29 Березня 2017р.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі науки “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”

24 березня 2017 р.на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі науки “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”.

Рішенням галузевої конкурсної комісії переможцем конкурсу визнано Чернишенка Якова Геннадійовича - студента 5-го курсу обліково-економічного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Рейтинговий бал в конкурсі – 93,5.

Переможець

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Чернишенко Яків Геннадійович

обліково-економічний факультет