24-26.04.2019 на базі Львівського інституту ДВНЗ "Університет банківської справи" відбувся II-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади "Економічна кібернетика". Вітаємо студентів з отриманими нагородами!18 Травня 2019р.

24-26 квітня 2019 року на базі Львівського інституту ДВНЗ "Університет банківської справи" відбувся II-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади "Економічна кібернетика", в якому брала участь команда студентів 3 та 4-го курсу спеціалізації «Економічна кібернетика» КНЕУ: Кідиба Владислава, Булижко Аліна, Кочмар Катерина.

Колектив кафедри економіко-математичного моделювання вітає студентів із гідним представленням рідного університету, що підтверджується врученими грамотами, та бажає подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.

До уваги студентів: викладачами кафедри економіко-математичного моделювання, що є випусковою кафедрою з підготовки бакалаврів за освітньо-професійними програмами спеціальності 051 «Економіка»: «Економічна кібернетика», «Цифрова економіка» та магістрів за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика», постійно проводиться наукова робота із студентами щодо підготовки для участі в різних науково-практичних конференціях, наукових школах, семінарах, воркшопах, круглих столах, міжнародних та вітчизняних студентських конкурсах наукових робіт, олімпіадах, написання наукових статей за різними науковими напрямками кафедри. Завдяки такій роботі студенти здобувають новий досвід та знання, у них формуються та розвиваються відповідні компетентності, що сприяє їхньому професійному та особистісному розвитку.