Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Нові партнери, нові горизонти. 03 Вересня 2019р.

Частина 1. Університет м. Кан (Caen), Нормандія

Французько-український інститут менеджменту впродовж уже більше ніж десяти років залучає французькі університети до співпраці та продовжує активно розширювати мережу своїх партнерів. У травні цього року під час продуктивного візиту директора ФУІМ, професора Решетнікової Ірини Леонідівни, до Університету м. Кан було досягнуто домовленості про всебічне співробітництво наших двох університетів, що сприяло у підготовці до підписання партнерського договору. І вже 16 липня Рамкова угода про міжнародне академічне співробітництво була підписана й одразу набула чинності.

Університет м. Кан є одним з найбільших університетів в Нормандському регіоні. Університет має 5 філій, а також 511 договорів з міжнародних обмінів. В Університеті м. Кан навчаються близько 29000 студентів, налічується 2728 професорів та співробітників, 22 бібліотеки, 46 дослідницьких груп.

Новий університет-партнер розширює можливості для студентів та професорів, відкриваючи доступ до нових форматів навчання та стажування і тим самим мотивуючи до вивчення французької мови.

Документ