Eкскурсія25 Лютого 2020р.

21 лютого 2020 року відбулась екскурсія, присвячена шостій річниці Революції Гідності, під час якої співробітники Наукової бібліотеки імені М. В. Довнар-Запольського “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” відвідали Алею Героїв Небесної Сотні та Стіну пам’яті загиблих за Україну, на якій розміщено 2 тисячі фото військовослужбовців і добровольців, що загинули під час війни на сході України.

Серед фотографій – портрет випускника факультету міжнародної економіки та менеджменту КНЕУ Антона Цедіка – непересічної особистості, воїна-подвижника, справжнього патріота України, учасника Майдану, Героя АТО, що загинув під Іловайськом.

15 лютого в музеї Революції Гідності відбулася презентація книги спогадів “Антон “Еней” Цедік – правдива Душа в пошуках Істини”.