Якими мають бути перші кроки до кар'єри30 Травня 2019р.

Дні кар'єри від Київського молодіжного центру проведено 30 травня у Центрі зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» КНЕУ.

На стендах у вестибюлі університету розміщено корисну інформацію щодо написання резюме, необхідних навичок для обрання конкретної професії, а також поради, як стати ідеальним співробітником і керівником. Так, у резюме варто уникати слів «комунікабельний», «відповідальний», «хочу», «велика зарплатня».
Слова ж «навчав», «створив», «керував», «втілив проект», навпаки, приваблюють роботодавця.

Всім бажаючим запропоновано тест «Як обрати професію до душі». Серед питань – багато нестандартних, сучасних, орієнтованих до потреб сьогодення. Результати тестування містять поради – що саме варто коригувати в характері задля успішного майбутнього.

За статистикою Київського молодіжного центру 33% респондентів вказали, що під час пошуку роботу перше, на що звертають увагу, - це зарплата. Кар'єрному зростанню надали перевагу 18% опитаних. Для 7,5 % важливим є гнучкий графік роботи. Лише 1,3 % вказали на наявність чаю, кави та печива в офісі. Понад третина респондентів шукає тільки офіційну роботу.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)