Лекція-дискусія: «Аудит податку на прибуток» - від консультантів KPMG в Україні!21 Листопада 2021р.

Друзі!

Компанія KPMG в Україні у співпраці з кафедрою аудиту факультету обліку та податкового менеджменту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана запрошує на лекцію-дискусію «Аудит податку на прибуток», під час якої ви познайомитесь із практиками зі сфери аудиту та консалтингу; дізнаєтесь, у чому полягає робота податкового консультанта та аудитора, що контролює податкові розрахунки,  і як саме наші колеги допомагають клієнтам у вирішенні складних питань, пов’язаних із податками.

Експерти – старші консультанти відділу податкового та юридичного консультування

Іванна Порохнюк і Юрій Самусь.

Запрошуються студенти 4-5 курсів, аспіранти, викладачі факультету обліку та податкового менеджменту

22 листопада 2021р.  о 13:00

Лекція-дискусія відбуватиметься онлайн за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 994 4058 4260

Код доступу: EwGrJ0

З найкращими побажаннями,

Команда по роботі з персоналом

KPMG в Україні,

кафедра аудиту КНЕУ