Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Спеціально організована сесія ЄВІ 11.09.21

Шановні вступники до магістратури!

 

11 вересня 2020 відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ з іноземної мови. Реєстрація на спеціальну сесію ЄВІ триватиме у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»з 27 липня по 5 серпня (до 18:00).

Для реєстрації необхідно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії vstup_magistr2021@kneu.edu.ua скановані копії (фотокопії) документів:

- заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (форма за посиланням).

- документ, що посвідчує особу;

- облікова картка платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера;

- 1 фотокартка у форматі jpeg або jpg для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника, обсягом менше 1 мегабайта.

При заповненні заяви-анкети зверніть увагу, що пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

У темі листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові вступника. В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія університету здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка. Сканована копія екзаменаційного листка та реєстраційної картки відправляється вступнику на електронну адресу. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на копії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної комісії.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти створюється «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Оригінал екзаменаційного листка видається особисто вступнику у Приймальній комісії або надсилається поштою для складання ЄВІ. У разі успішного складання ЄВІ можна подати документи на навчання до магістратури Інституту бізнес-освіти КНЕУ.

Цьогоріч вартість участі в тестуванні складає 540 грн. До початку реєстрації учасникам варто ознайомитися із нормативним документом, що регламентує оплату за проведення спеціально організованої сесії ЄВІ. Якщо не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти. Кошти можуть зараховуватися протягом трьох днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

 

Остання редакція: 27.07.21