Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Результати роботи ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Антикризове управління економікою України: нові виклики"21 Грудня 2015р.

Протягом 15-17 грудня 2015 року в КНЕУ тривала робота ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Антикризове управління економікою України: нові виклики".

В конференції взяли участь 147 науковців-дослідників з України та закордону.  Найбільш чисельними виявились представники освітніх та наукових закладів Києва, Львова та Харкова, менша кількість учасників з Луцька, Дніпродзержинська, Рівного, Тернополя, Ірпіня, Камянець-Подільського, Чернігіві, Полтави, Бердянська та Черкас. Високою є частка учаснків, що мають наукові ступені, зокрема докторів наук - 12% учасників, а кандидатів наук - 43%. Міжнародний статс конференції підтверджується представниками з інших країн, зокрема з Росії  - 2 учасника (м. Дербент, м. Санкт-Петербург), з Польщі - 1 учасник (м. Люблін) та з Білорусі - 1 учасник (м. Брест).

Тематика наукових доповідей учасників охоплює різні сфери управління економікою України в умовах кризи, які охоплюють як глобальні виклики, так і внутрішні національні проблеми розвитку країни, реформування управління на регіональному та муніципальному рівнях, презентують особливості модернізації окремих складових суспільного сектору, напрямки удосконалення системи публічного адміністрування, а також висвітлюють позитивний світовий досвід антикризового управління економічним розвитком країни.

Наукова онлайн-дискусія щодо представленої учасниками конференції тематики була проведена на сторінці спільноти Google+ "Антикризове управління економікою України" (розташована тут).

Модераторами роботи секцій стали представника кафедри макроекономіки та державного управління, яка ініціювала та організувала проведення конференції. Колективну роботу модераторів щодо організації форуму було розпочато 15 грудня 2015 року о 10.00 в ауд. 265 (І корпус КНЕУ). 

 

Кожен учасник конференції отримав змогу ознайомитись з доповідями інших та залишити особисті коментарі до представлених матеріалів. Для участі у онлайн-обговоренні учасникам необхідно приєднатись до спільноти (розташована тут) із використання особистого профілю Google+.

Заключний етап онлайн-формуму було проведено 17 грудня 2015 року модераторами секції спільно зі студентами кафедри макроекономіки та державного управління КНЕУ в ауд. 265 (І корпус КНЕУ).

 

Як засвідчує практика роботи соціальних мереж, активна участь у дистанційному онлайн-форумі дозволяє, з одного боку, приділити увагу кожному його учаснику, а з іншого - "зламати" як вертикальні так і горизонтальні особисті бар'єри очного спілкування та вільно висловити власну думку зприводу актуальних проблем. Окрім того, дистанційне онлайн-спілкування учасниками здійснюватись без відриву від основної діяльності у будь-який вільний час. 

Дякуємо всім вченим, економістам та дослідникам, які взяли участь у конференції "Антикризове управління економікою України: нові виклики".

 

УВАГА!

Повідомляємо, що на сьогодні збірка матеріалів конференції у роботі у друкарні КНЕУ. Для учасників, які замовили друковані примірники збірки про її вартість буде повідомлено найближчим часом. Сертифікати учасників конференції будуть розіслані після розміщення збірки в репозитерії КНЕУ, адже вони міститимуть інформацію щодо її електронного посилання.

Для зручності ознайомлення із доповідями учасників конференції розміщуємо проект Збірки матеріалів конференції.