Поселення на навчальний 2021/202201 Червня 2021р.

Дана інформація для всіх студентів, які продовжують своє навчання в Університеті (крім вступників на І  та 5 курс).
Щоб проживати в гуртожитку в період навчального року (2021/2022) студенту необхідно:
1. Заповнити ЗАЯВУ встановленого зразка (див. нижче вкладений файл).
2. Якісно сфотографувати або відсканувати заповнену заяву.
3. Обов'язково назвати файл (фото/скан) заяви вказавши своє прізвище, номер кімнати та в кінці поставити літеру "П" (Приклад: "Шевч**ко_234_П").
4. Надіслати скан/фото заяви на e-mail вашого гуртожитку, вказавши в темі електронного листа "Поселення 2021" Перевірити актуальний e-mail гуртожитку можна в "Головному меню" розділ "Контакти гуртожитків на ін."в @campusinfo_BOT, або на головні сторінці студмістечка (на офіційному сайті).
Деталі стосовно пакету документів та механізму поселення будуть пізніше. Повідомлення про оновлення на @DirectBy_campus.
Звертаємо Вашу увагу, студенти, які мають порушення правил проживання та/або заборгованості по сплаті (за проживання та/або електроенергію) до поселення на наступний навчальний рік не допускаються.
Заяви на проживання на наступний навчальний рік (2021/2022) приймаються до 21.06.2021 р.
Зразок заяви для поселення студентів на 2021/2022 навчальний рік

Зразок заяви  поселення на 2021/2022 н.р. для студентів, що закінчили 5 курс