Механізм поселення студентів V курсу (магістрів), що раніше проживали та не проживали в гуртожитку14 Серпня 2021р.

Механізм поселення студентів V курсу (магістрів) (20/21):

-Які раніше НЕ проживали в гуртожитку КНЕУ
Дати поселення з 30.08.2021р. по 03.09.2021р. (включно)
Перед поїздкою необхідно підготувати наступні документи для поселення:
- паспорт (оригінал та копія). Якщо Ви потребуєте тимчасової реєстрації (прописки на період навчання), то Вам необхідна довідка про зняття з реєстрації;
- ідентифікаційний код;
- 2-і фотокартки (3*4);
- флюорографія;
- довідка про відсутність респіраторних захворювань від терапевта (терміном не більше трьох діб на момент поселення) та/або копія паспорту/довідки/сертифікату вакцинації (в разі наявності);
- квитанція про оплату за проживання (за 10 місяців, сума 5200 гривень);
- для чоловіків - оригінал та копія приписного посвідчення, з штампом про зняття з військового обліку (в разі необхідності прописки).

ДЛЯ ПОСЕЛЕННЯ:
1. Необхідно з’явитись за адресою яка вказана у списку в телеграм каналі @DirectBy_campus та/або на сайті, на проти вашого прізвища.
2. У завідуючої гуртожитком взяти два примірники договору, заповнити їх (номер договору можна дізнатись на сайті у списку рекомендованих до поселення).
3. Оплатити за проживання (якщо Ви не зробили це вдома).
4. З договором, оплатою та 1-єю фотокарткою (розмір 3*4) звертаємось до паспортного столу (вул. Дегтярівська 49) та отримуємо ордер.
5. З пакетом документів повертаємось до гуртожитку та надаємо завідуючій:
- договори (2-а примірники);
- ордер;
- флюорографію;
- довідку про відсутність респіраторних захворювань від терапевта (терміном не більше трьох діб на момент поселення) та/або копія паспорту/довідки/сертифікату вакцинації (в разі наявності);
- фотокартку для перепустки;
- копію платіжки.
В разі необхідності тимчасової реєстрації користуємось механізмом прописки та звертаємось до паспортного столу.

- Які раніше проживали в гуртожитку:
Дати поселення з 30.08.2021р. по 03.09.2021р. (включно)
Вам необхідно звернутись до завгуртожитком з наступним пакетом документів:
- паспорт (оригінал чи копія);
- ідентифікаційний код;
- флюорографія;
- довідка про відсутність респіраторних захворювань від терапевта (терміном не більше трьох діб на момент поселення)та/або копія паспорту/довідки/сертифікату вакцинації (в разі наявності);
- квитанція про оплату за проживання (за 10 місяців, сума 5200 гривень).

Звертаємо Вашу увагу, якщо у Вас є документи, що дають Вам право на пільгу, то Вам необхідно звернутись @profkneu_bot.

Дана інформація (та багато іншого) доступна в @campusInfo_BOT