Механізм поселення студентів першого курсу (абітурієнтів)29 Липня 2021р.

МЕХАНІЗМ ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ (21/22)

КРОК 1
Перед поїздкою необхідно підготувати наступні документи для поселення:

- паспорт (оригінал та копія). Якщо ви потребуєте тимчасової реєстрації (прописки на період навчання), то Вам необхідна довідка про зняття з реєстрації;
- ідентифікаційний код;
- 2-і фотокартки (3*4);
- флюорографія;
- довідка про відсутність респіраторних захворювань від терапевта (терміном не більше трьох діб на момент поселення) та/або копія паспорту/довідки/сертифікату вакцинації (в разі наявності);
- квитанція про оплату за проживання (за 10 місяців, сума 5200 гривень), реквізити є в ІнфоБоті;
- для чоловіків – оригінал та копія приписного посвідчення, з штампом про зняття з військового обліку (в разі необхідності прописки).

На сайті студмістечка та на цьому телеграм каналі буде розміщено списки осіб та зазначено за якою адресою звернутись, згідно встановленого графіку поселення студентів першого курсу. Списки будуть оновлюватись по мірі надходження наказів на зарахування.
Також на сайті та в ІнфоБоті є e-mail працівників студмістечка де можна дізнатись інформацію.
Орієнтовно графік заїздів буде опубліковано з на початку серпня 2021р.

КРОК 2
По приїзду Вам необхідно звернутись в гуртожиток, що вказаний (на сайті/каналі) навпроти Вашого прізвища в списку рекомендованих до поселення.
Якщо раптом так склалось, що Ваше прізвище відсутнє в списку рекомендованих на поселення, то зверніться в студентське містечко (вулиця Дегтярівська, 49) та/або бот/e-mail.

КРОК 3
В кожному гуртожитку працює консультаційний пункт. Вам необхідно звертатись в той пункт, адресу якого Вам вказали (в списку рекомендованих на поселення напроти Вашого прізвища). Там Ви зможете:
а) оформити договір (2-а екземпляри);
б) сформувати пакет документів;
в) отримати інформацію, що Вас зацікавила.

КРОК 4
Якщо Ви забули заплатити за гуртожиток вдома, то це можна зробити в будь якому відділенні банку за вказаними реквізитами (на сайті та/або в ІнфоБоті) Звертаємо Вашу увагу, на те, що при оплаті необхідно вказувати номер вашого договору (ви його дізнаєтесь з сайту/телеграм каналу або при оформленні договорів у консультаційних пунктах) це є номер Вашої залікової книжки/студентського квитка, який вказаний в Наказі на зарахування.

КРОК 5
Після оформлення договору з оплатою, паспортом та 1-єю фотокарткою (3*4) звертаємось в паспортний стіл, вулиця Дегтярівська 49, (якщо Ви поселені в гуртожиток №6 – Вам необхідно звертатись за адресою: вул. Сім’ї Сосніних 15а) – для оформлення ордера на поселення.

КРОК 6
Після отримання ордеру на поселення, повертаємося в гуртожиток, до якого Вас поселили (згадуємо в якому консультаційному пункті Ви були), для отримання ліжко-місця і
надаємо завідуючій гуртожитком наступні документи:
- заповнений бланк ордера з фотографією (Ви його отримали в паспортному столі);
- 2-а оригінали договору та копію квитанції про оплату за проживання за 10 місяців;
- довідку про флюорографію;
- довідка про відсутність респіраторних захворювань від терапевта (терміном не більше трьох діб на момент поселення) та/або копію паспорту/довідки/сертифікату вакцинації (в разі його наявності);
- 1-у фотокартку для перепустки (3*4);
- проходимо інструктаж з пожежної безпеки, вивчаємо правила проживання в гуртожитку та інструкцій з техніки безпеки.

Дана інформація (та багато іншого) доступні в @campusInfo_BOT