Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Мотиваційний воркшоп «Від ідеї до проєкту»12 Жовтня 2021р.

     11 жовтня в Університеті відбувся мотиваційний воркшоп «Від ідеї до проєкту», який присвячений підготовці заявок до Конкурсу наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.

     «У роботі над проєктами об’єдналися молоді науковці з різних кафедр, з різними навичками, - привітала учасників воркшопу проректор з наукової роботи Лариса Леонтіївна Антонюк – Сьогодні ви маєте нагоду отримати певний досвід, почути поради, які надихнуть на нові ідеї. Наразі актуальним є внесок економістів у дослідження Covid-19».

     Під час воркшопу презентовано успішні кейси від КНЕУ: «Нова парадигма фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності МСБ» (д.е.н., професорка Євгенія Поліщук); «Моделі стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу в контексті смарт-спеціалізації регіонів» (к.е.н., доцентка Анна Корнелюк, д.е.н., професорка Алла Іващенко); «Постпандемічна програма соціально-економічного розвитку України в системі цифрової економіки» (д.е.н., професорка Олександра Москаленко), «Реалізація потенціалу молодих вчених в інтеграції науки, освіти, бізнесу» (д.е.н. Тетяна Шкода).

    Модератор заходу Євгенія Поліщук наголосила, що участь у проєкті підштовхує навчатися, долучатися до бізнес-подорожей, до нових тем, які можна реалізувати у майбутньому. «Проєкти – це люди в обличчях, нові зустрічі і цілий Всесвіт», - підсумувала Олександра Москаленко.

    На заході також йшлося про нормативні документи, вимоги та особливості написання проєктної заявки. Цінні поради щодо формування тематики досліджень під час Brainstorm session дав професор кафедри міжнародної економіки, д.е.н. директор Інститут глобальної освіти Олег Анатолійович Швиданенко. Співорганізатором заходу є Рада молодих учених при МОН України та Рада молодих учених КНЕУ імені Вадима Гетьмана.