Київський національний економічний університетімені Вадима Гетьмана

Засідання Вченої ради Університету 25 листопада25 Листопада 2021р.

25 листопада під керівництвом ректора відбулось онлайн-засідання Вченої ради Університету. На початку засідання із застосуванням процедури таємного голосування присвоєно вчені звання науково-педагогічним працівникам Університету.

Затверджено також проєкт Правил прийому до КНЕУ у 2022 р.,  цей документ розроблений на підставі Умов прийому до ЗВО від МОН України та містить декілька новацій, особливо в частині вступу до магістратури.

Чимало уваги приділено співпраці з органами студентського самоврядування. За словами Дмитра Лук’яненка, у другому семестрі відкриється офіс студентського самоврядування. «Студентська академічна рада має використовувати весь ресурс університету, враховуючи корпоративну культуру», - сказав він.
Про здобутки і плани доповів голова САР Микола Кожеченков. Зокрема,  в режимі онлайн відбулись  зустрічі з відомими політиками та економістами; створено «Клуб дебатів», клуб «Що? Де? Коли», «Літературний клуб КНЕУ».  Центр соціальної адаптації та психологічної допомоги заохочує студентів до спільної співпраці, організовуючи тренінги, семінари. Невдовзі буде проведено  моніторинг студентської думки щодо ефективності навчального процесу.

 

Оцінуючи виклики сьогодення, ректор зазначив, що онлайн-режим для багатьох став імпульсом для реалізації інноваційних та креативних проєктів. Показовим став традиційний, вже IX Міжнародний бізнес-форум «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство», який зібрав до півсотні учасників і став майданчиком для обговорення актуальних проблем.

 

Ще одна визначна подія – відкриття Центру Трипільської культури у Науковій бібліотеці ім. М.Ф. Довнар-Запольського. Це відкрита платформа не лише для студентів та співробітників Університету, а й для всіх, хто хоче долучитися до витоків української культури!