Основні напрями науково-організаційної діяльності Інституту

1. Координація та співробітництво з іншими організаціями як в Україні, так і за кордоном, для вирішення комплексних наукових проблем, що стосуються проектування та розроблення інформаційних систем в економіці.
  2. Активізація і підготовка грантової діяльності Інституту щодо участі в міжнародних ІТ-проектах.
  3. Залучення закордонних вузів-партнерів для спільної підготовки та співпраці щодо підготовки та реалізації грантів, проектів, програм
  4. Здійснення дослідних і проектних робіт за напрямами, визначеними державними установами, зокрема, Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації, Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації, Національним центром підтримки електронного урядування.
  5. Здійснення взаємного обміну досвідом науковців і фахівців з наукових та інших організацій і установ України та зарубіжних країн, організація відрядження працівників Інституту за кордон та приймання у себе іноземних фахівців.
  6. Здійснення  підготовки до видання колективних та індивідуальних монографій, підручників, навчальних посібників, інших наукових робіт.
  7. Проведення наукових експертиз, інформаційної, консультаційної роботи та інших послуг.
Остання редакція: 21.12.18