До уваги студентів!12 Травня 2015р.

Повідомляємо, що у Листі МОН № 1/9-216 від 28 квітня 2015 року Міністерство освіти і науки інформує про прийняття Кабінетом Міністрів України 15 квітня 2015 року постанови № 216 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992", якою скасовано норму щодо обов’язковості відпрацювання випускниками вищих навчальних закладів та відшкодування ними вартості навчання (крім осіб, що навчаються за спеціальностями медичного профілю). Зазначену постанову прийнято на реалізацію основних положень Закону України "Про вищу освіту".

Таким чином, відмінено будь-яку примусовість у працевлаштуванні і відтепер випускник має вільно обирати місце майбутньої роботи на підприємстві, в організації чи установі будь-якої форми власності. Скасовано обов’язкове підписання тристоронніх угод, видачу випускникові направлень на роботу та довідок про самостійне працевлаштування.

Для реалізації потреби випускників у працевлаштуванні продовжують функціонувати відповідні структурні підрозділи. У КНЕУ це Центр працевлаштування «Перспектива».