Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство13 Червня 2013р.

В Україні є актуальною проблема налагодження партнерства між бізнес-структурами і університетами та інтеграції інтелектуального ресурсу в процес розвитку національного бізнесу. Провідні науковці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та керівники понад 80 підприємств та організацій України та інших країн з різних сфер діяльності, зокрема таких, як: управління підприємствами, аудит, консалтингова діяльність, інформаційні технології, маркетингова діяльність, банківська діяльність, аграрно-промисловий бізнес, нафтопереробка, енергетика, страхування, фінансування, фінансові консультації, юридична діяльність тощо, об’єдналися заради вирішення зазначеної проблеми і започаткували проведення певною мірою нового для України міжнародного бізнес-форуму.

Так дванадцятого червня у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся Перший міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство». Перед учасниками форуму були поставлені важливі та відповідальні завдання. Адже він мав на меті поєднати науку, бізнес та освіту для подальшої їх співпраці та розвитку стратегічного партнерства.

Форум було проведено в КНЕУ невипадково, адже сьогодні цей університет є провідним економічним закладом вищої освіти в Україні, який посідає чільні місця у рейтингах вищих навчальних закладів, зокрема таких, як «Компас-2013», «Кореспондент-2013», рейтинг українських ВНЗ за версією щотижневика «Комментарии», рейтинг Forbes, EDUNIVERSAL та інших.

«Науковий парк КНЕУ» представив інноваційні продукти університету, які можуть бути реалізовані в практиці функціонування бізнес-структур. Серед напрямків, які охоплюють створені університетом інноваційні продукти:  інформаційні технології, банківська діяльність, міжнародний менеджмент, менеджмент підприємств, фінансовий менеджмент та страхова діяльність, облік та аудиторська діяльність, освітня діяльність, державне управління, маркетинг, аграрно-промисловий бізнес та менеджмент персоналу.

В результаті обговорення за круглим столом було підписано 12 угод про співробітництво між університетом та підприємствами й організаціями України, предметом яких є забезпечення потреб окремих сфер діяльності підприємств фахівцями та надання наукової підтримки бізнес-структурам. Учасниками форуму було вирішено й в подальшому проводити подібні заходи задля покращення умов   роботи бізнес-структур на ринку нашої держави та підвищення ефективності їх функціонування.