Erasmus Staff Training Week - May 13-17, 2024 SGH Warsaw School of Economics08 Лютого 2024р.

Ми раді поділитися з вами новиною, що за практикою попередніх років, цієї весни знову відбудуться Міжнародні тижні навчання персоналу Erasmus+ (STT).

Захід відбудеться 13-17 травня 2024 року.

У рамках цього проекту є 2 місця для мобільності персоналу з грантом у розмірі 1255 євро/особу.

Кваліфікований кандидат на тиждень навчання персоналу:

• викладач або адміністративний співробітник,
  • вільне володіння англійською мовою (рівень B2),
  • має досвід міжнародних відносин та/або бере участь у процесі інтернаціоналізації вашої установи,
  • повинен бути присутнім на всіх 5 днях тренінгу (+ 2 додаткові дні на відрядження); пізні прибуття або ранні від’їзди вважатимуться такими, що не підлягають фінансуванню Erasmus+.

Додається короткий Путівник для відвідувачів. Остаточна програма залежатиме від кількості учасників, а також їхніх профілів і буде надіслана ближче до події.

Останній інформаційний бюлетень 2023-2024.

Просимо надіслати на пошту ciam@kneu.edu.ua наступні документи до 18 березня:

• мотиваційний лист,
  • робочий план,