Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2024-202504 Грудня 2023р.

Посольство США з радістю оголошує відкриття прийому заявок на програму обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2024-2025.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури та традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Хто може подавати заявки?

Вимоги:

• Мати українське громадянство, проживати в Україні та навчатися в вищому навчальному закладі України на 1-2 курсі (програма бакалаврату) академічного року 2023-24;

• Бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;

• Бути студентом денної форми навчання програми бакалаврату в українському університеті будь-якої форми власності;

• Мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;

• Володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;

• Мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з вересня 2024 року або з січня 2025 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;

• По закінченню програми повернутися в Україну та продовжити навчання в українському університеті впродовж якнайменше одного академічного року;

• Відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Відвідайте офіційну сторінку Global UGRAD посольства США для отримання детальної інформації про програму та подачі заявки.

Дедлайн подачі заявок 15 грудня!!! Неповні анкети, а також анкети, подані після 15 грудня 2023 року, розглядатися не будуть.