Пенджабський коледж технічної освіти пропонує 4 стипендії07 Березня 2024р.

Пенджабський коледж технічної освіти (PCTE) пропонує безкоштовне навчання для чотирьох студентів – громадян України

Пенджабський коледж технічної освіти (PCTEGroupofInstitutes) пропонує кілька спеціальних програм для навчання студентів – громадян України:

1. 100% звільнення від плати за навчання (100% tuition fee waiver scholarship) для чотирьох студентів – громадян України

Деталі пропозиції

Курс

Вартість за 1 рік навчання дол. США

Знижка на навчання, %

Вартість за навчання після знижки (підручники включено)

Щорічний платіж за проживання та харчування в гуртожитку, дол. США*

Post Graduate (післядипломна освіта, тривалість – 2 роки)

7100

1050

Under Graduate (тривалість – 4 роки)

5600

Under Graduate

(тривалість – 3 роки)

4600

1050

*Проживання у комфортному гуртожитку на території кампусу PCTEз харчуванням. У випадку бажання студента жити за межами кампусу, адміністрація надаватиме сприяння для пошуку житла.

100% звільнення від плати за навчання можливе за наступними спеціальностями:

1.     MBA Finance (магістр бізнес-адміністрування, фінанси).

2.     MBA Marketing (магістр бізнес-адміністрування, маркетинг).

3.     MBA Human Resource Management (магістр бізнес-адміністрування, менеджмент персоналу).

4.     Masters in Computer Application (магістр, комп’ютерне програмування).

5.     B.A. Journalism & Mass Communication (бакалавр, журналістика та масові комунікації).

6.     B.Tech Mechanical Engineering (бакалавр, технології машинобудування).

7.     B.Tech Civil Engineering (бакалавр, інженер-будівельник).

8.     Bachelors in Travel & Tourism Management (бакалавр, менеджмент подорожей і туризму).

9.     Bachelors in Hotel Management & Сatering Technology (бакалавр, готельний менеджмент та технології кейтерінгу).

10.  B.Sc. Fashion Designing (бакалавр, дизайн одягу).

2. Часткове звільнення від оплати за навчання (45-60% tuition fee waiver scholarship) доступна на усі курси, що викладаються у PCTE

Деталі пропозиції

Курс

Вартість за 1 рік навчання дол. США

Знижка на навчання, %

Щорічний платіж (зі знижкою) за навчання з урахуванням  проживання та харчування в гуртожитку, дол. США

Post Graduate (післядипломна освіта, тривалість – 2 роки)

7100

3050

Under Graduate (тривалість – 4 роки)

5600

3050

Under Graduate

(тривалість – 3 роки)

4600

2550

Навчання можливе за наступними спеціальностями:

Бакалаврські програми:

1.     B.Tech Computer Science Engineering (бакалавр технічних наук, інженерія комп’ютерних наук) – 4 роки.

2.     B.Tech Mechanical Engineering (бакалавр, технології машинобудування) –  4 роки.

3.     B.Tech Civil Engineering (бакалавр, інженер-будівельник) – 4 роки

4.     B.A. in Journalism and Mass Communication(бакалавр, журналістика та масові комунікації) - 3 роки.

5.     B.Sc. Medical Lab Sciences (бакалавр, медичні лабораторії) - 3 роки.

6.     Bachelors in Pharmacy (бакалавр, фармацевтика) - 4 роки.

7.     Bachelors in Hotel Management & Сatering Technology (бакалавр, готельний менеджмент та технології кейтерінгу) – 4 роки.

8.     Bachelors in Travel & Tourism Management (бакалавр, менеджмент подорожей і туризму) – 4 роки.

9.     Bachelors in Business Administration (бакалавр, бізнес адміністрування) - 3 роки.

10.  Bachelors in Computer Application (бакалавр, комп’ютерне програмування) - 3 роки.

11.  Bachelors in Commerce (бакалавр, комерція) - 3 роки.

12.  B.Sc. Fashion Design (бакалавр, дизайн одягу) - 3 роки.

Магістерські програми:

1.     Masters in Computer Application (магістр, комп’ютерне програмування) - 2 роки

2.     Masters in Business Administration (магістр, бізнес адміністрування) - 2 роки

3.     MBA International Business (магістр бізнес-адміністрування, міжнародний бізнес) - 2 роки

Деталі щодо стипендії:

1.     Студенту необхідно сплатити 525 доларів США на рік на проживання у хостелі.

2.     Стипендія розрахована на весь період здобуття освітнього ступеня.

3.     Витрати на дорогу та візу покриваються студентом.

4.     Від студентів вимагається щомісячно покривати витрати на електроенергію, які стягуватимуться відповідно до кількості споживання.

5.     Університет залишає за собою можливість одноразового збору за вступ до ВНЗ у розмірі 2000 індійських рупій (застосовується лише за наявності стипендії, яка покриває 100% витрат на навчання).

6.     ВНЗ стягує окрему оплату у розмірі 2500 індійських рупій за надані книги, підключення до інтернету, приладдя, поїздки, студентський та бібліотечний квиток, автобус та гостьовий будинок (за наявності стипендії, яка покриває 100% витрат на навчання).

7.     Також сплачується Університетський екзаменаційний внесок у розмірі 34 долари США за 1 семестр (підлягає перегляду).

Як подаватися:

Студенти мають надіслати нижченаведений перелік документів на електронну адресу: internationalaffairs@pcte.edu.in

1.     Атестат про повну середню освіту

2.     Копія паспорта

3.     Диплом бакалавра (для вступу на магістерські програми)

У разі виникнення запитань надсилайте повідомлення у WhatsApp за номерами:

91 896 892 8855 або

або електронні листи за адресою, вказаною вище.

Мова навчання: англійська.

Веб-сайт: https://pcte.edu.in/