Стипендія на навчання в Університеті Фоджа17 Грудня 2021р.

УВАГА! ТЕРМІНОВО! Кількість місць обмежена!

1 місце Бакалавр (3 курс)

Шановні студенти та викладачі, маємо чудові новини з Університету Фоджа (м. Фоджа, Італія)!

Проводимо конкурсний відбір на стипендіальну програму від Erasmus+.

Студентам для того, щоб стати учасником потрібно до 20 листопада 2021  подати наступні документи:

• Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).
  • Мотиваційний лист англійською мовою.
  • Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент надає рекомендацію від викладача англійської мови КНЕУ (співпраця мінімум 1 семестр) можна без підпису викладача але із зазначенням його контактного телефону – щоб ми могли з ним поспілкуватися щодо студента, якого він рекомендує.
  • Скан навчальної картки з вказаним середнім балом.

Усі вищезгадані документи можна надіслати на пошту ciam@kneu.edu.ua або у 218 кабінет Головного корпусу КНЕУ.

Чекаємо на вас та бажаємо успіхів!