Співробітники Центру інтелектуальної власності вітають з Міжнародним днем студента!17 Листопада 2011р.

Щиро вітаємо вас із Днем студента, який символізує єднання всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоствердження і прогресивних змін. Студентські роки – чудова пора, коли ви знаходите друзів на все життя, вчитесь бути професіоналами, починаєте закладати фундамент своєї успішної кар'єри. Це час творчої реалізації, юнацького максималізму, спорів, дискусій та, сподіваємося, найщасливіші роки, коли відбувається визначення й вибір власної життєвої позиції. Ваші руки, знання, талант і молодеча енергія необхідні Україні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності - надійна запорука її інтелектуального, культурного й економічного розквіту, демократичного прийдешнього в родині европейських націй.

Бажаємо вам здоров'я, успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні мети та здійснення усіх мрій, а також щастя, злагоди й любові.

Центр інтелектуальної власності.